Eesti vanima õlletehasega tutvumas ja Laulasmaa Spa kümblemas

26. aprilli ennelõunal vurasid Saku Õlletehase ette kaks "ajatut" bussi. Mercedes Benz O303 oli hommikul liikuma hakanud Tartust ja uhke punane Ikarus Lux 55 Tallinnast.

Need kaks bussi tõid Saku Õlletehasesse veidi üle 50 ühingu liikme. Bussijuhtide kõige spetsiifilisematele küsimustele oli vastamas Saku peaõllemeister Tarmo Tappo isiklikult. Giid tutvustas õlletehase ajalugu ja erinevate jookide tootmisprotsessi, hiljem degusteeriti kümmet erinevat Saku toodangut.

Lõunane kehakinnitus, peale põhjalikku õlletehasega tutvumist, toimus Saku Pruulikoja Pubis. Seejärel said bussijuhid füsioterapeut Katre Lust-Mardna praktilisel loengul teada, miks valutab alaselg ja millised on parimad harjutused alaseljavalu ennetamiseks, kuidas käituda väga valulikuks muutunud seljaga ja veel muud põnevat oma tervise kohta

Pärast tervisealast loengut suunduti Laulasmaa Spasse tervislikku pärastlõunat veetma. Veeprotseduurid ja lõõgastavad saunad turgutasid pikast talvest räsitud bussijuhte ja kodupoole sõideti juba reipas tujus.

Kuupäev: 
Aprill, 2016