Koostöö

Charter Club on kogu Soomet hõlmav tellimisveo professionaalide vabatahtlik vabaaja klubiline organisatsioon. Selle eesmärgiks ei ole ajada tööturu- ja ametiühingupoliitikat, vaid arendada tellimusveol töötavate liikmete ametioskusi, tõsta selle ametiala mainet ja parandada tellimusveo teenindustaset ja turvalisust.

Ühenduse eesmärgiks on ka sisustada värskendavalt oma liikmete vaba aega. Liikmeks saavad bussijuhid, kes töötavad valdavalt tellimusvedudel. Liikmeskonna valikul on eelduseks ametialane kõrge tase ja hea maine - uut liikmekstahtjat soovitab teda tundev liige. Ühendusel on üle Soome kaheksa piirkondlikku osakonda. Ühenduses on hetkel üle 1500 liikme, lisaks 33 toetajaliiget-üksikisikut ja üle 400 toetajaliiget-ettevõtet (reisi- ja bussiala teenindust pakkuvad ettevõtted). Ühendusel on oma koduleht www.tilausajokuljettajat.fi ja antakse välja ajakirja "Charter Club".

VIKEROAjalooliselt alustas endistest bussijuhtidest koosnev VIKERO nimeline meesansambel tegevust juba 1967.aastal.

2015. aastal tähistab 48. aastase VIKERO tegutsev koosseis 25. aastapäeva ning juhendaja Paul Ruudi VIKERO juhendamise 20. aastapäeva. Andekad mehed harjutavad iganädalaselt ning aastas käiakse mitmetel üritustel laulmas.

Loe VIKERO kohta pikemalt siit